#2016-03-23 06:48:58 

bomberkleszcz

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kleszczewo

Wiek: 19

tak jak w temacie czy przezwajanie silnika jest naprawde opłacalne? ostatnio znajomy polecal mi te metode ale nie jestem przekonany bo mi sie wydaje ze to pakowanie pieniedzy w cos co tylko na chwile odroczy w czasie ostateczna awarie silnika i ze poniesie sie w sumie niepotrzebne koszta. ale może się myle? pozdrawiam
#2016-03-23 06:58:56 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

No zdecydowanie sie mylisz! Wiesz co tu w okolicy Warszawki mamy najbardziej nowoczesne firmy w końcu stolica kraju. I gwarantuje ci że niezależnie czy fabryka robi soki czy robi jogurty czy wykonuje jakieś maszyny to wszyscy robią sobie przezwajanie silników elektrycznych Warszawa to miasto na które trzeba patrzeć kiedy sie myśli o innowacjach
#2016-03-23 07:33:38 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

No akurat przezwajanie to nie jest innowacja tylko sensowne działanie naprawcze ktore ma już długą historie. jest to na pewno opłacalne tylko wazne zeby wyvbrac firme ktora robi to dobrze to znaczy poprawia przy okazji wydajnosc silnika i usuwa wszystkie usterki
#2016-03-23 10:12:08 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

ja robiłem regenracje transformatorow dwoch i moge smialo powiedziec ze przynioslo to oczekiwane efekty i nie przeroslo mnie finansowo
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015