#2016-03-08 08:51:00 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Mam dwójkę małych dzieci w domu i kanapy z welurową tapicerką. Z takiego połączenia wynikają tylko same kłopoty. Kanapy są w opłakanym stanie. Kilka razy wylądowały na nich soki, gumy, ciastka, czekolada i wiele innych rzeczy. Plamy zostały i za żadne skarby nie chcą zejść. Gdzie znajdę dobrego specjalistę do usunięcia tych zabrudzeń?
#2016-03-08 10:26:58 

sarna

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Białołęka

Wiek: 18

Miałam ten sam problem. Na początku próbowała poradzić sobie sama, ale niestety środki dostępne w sklepach okazały się nieskuteczne. Później poprosiłam znajomego, który dostał kiedyś karchera i usunął mi te plamy. Generalnie taki sprzęt okazał się wystarczający.
#2016-03-08 11:22:08 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Na pewno musisz wynająć kogoś kto zna się na tej robocie i ma odpowiednie środki czyszczące. Zwykłymi środkami zmyjesz tylko bieżące zabrudzenie, a tutaj trzeba sięgnąć trochę dalej. Polecam wejść tutaj mobilnykarcher.pl/Uslugi/czyszczenie-tapicerki. Zobaczysz jak wygląda cała procedura.
#2016-03-08 12:57:07 

JesiccaKowalsky

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 39

Dlatego ja mam w domu obicia skórzane. To zawsze najlepsze zabezpieczenie przed dziećmi, chociaż wiem, że one nigdy nie brudzą świadomie. Takie już po prostu są.
#2016-03-08 13:35:58 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Po użyciu karchera wyprana kanapa będzie wyglądała bardzo ładnie. Można powiedzieć nawet, że jak nowa. Warto poczekać oczywiście do całkowitego wyschnięcia, bo inaczej efekt może być krótkotrwały.
#2016-03-08 13:51:32 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Ja muszę sobie zafundować takie czyszczenie w samochodzie. Nawet dbając o samochód zawsze zostaje na siedzeniach kurz, który wciera się w tapicerkę. Później to już tylko profesjonalne czyszczenie.
#2016-03-08 14:03:20 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

Kiedyś nawet myślałem o tym, żeby kupić sobie taki odkurzacz piorący na własne potrzeby. Ale tych potrzeb znowu tak dużo nie mam, a na zarobkowe sprzątanie nie mam czasu. Poza tym środki są dość drogie, a ja się na tym nie znam, wiec temat odpuściłem.
#2016-03-08 15:49:57 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Nie ma co kupować sprzętu. Wystarczy jeden telefon i firma sprzątająca przyjeżdża do twojego domu. Czekasz chwilę i sprawa jest załatwiona. Poza tym płacisz niewiele w porównaniu z tym co trzeba by zapłacić za kupno sprzętu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015