#2016-03-03 22:59:10 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Niedawno nasza firma poszerzyła swój zakres działania o otwarcie nowego biura w Gdańsku. Jako, że dopiero zaczęslimy swoja działalność, to jeszcze wszystko jest bardzo słabo wyposażone i potrzebujemy nawiązać współpracę z dobrym sklepem z artykułami papierniczymi. Chodzi o sklep, gdzie można zarówno kupować materiały papiernicze jak i sprzęt do biura. Czy Państwo mogą mi pomóc znaleźć taki sklep? Byłbym bardzo wdzięczny.
#2016-03-04 01:31:59 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Nowe biuro.. ech, jak czytam takie coś to mi się słabo robi, jak sobie pomyślę, że od 10 lat robię to samo i do tego za marne pieniądze.. ale jak tu żyć, jakoś trzeba sobie radzić, ale czasem trudno jak nawet rodzina nie docenia.
#2016-03-04 01:44:16 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Mi się wydaję, że to nie kwestia narzekania tylko działania. W Polsce można prężnie działać i się rozwijać, ale lepiej przecież narzekać na pracę i wszystko dookoła.. tragedia, co za mentalność.
#2016-03-04 04:13:05 

bomberkleszcz

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kleszczewo

Wiek: 19

No widzę, że Panowie tutaj robią swoje wywody, a temat zupełnie inny… Po co zawsze ludzie wcinają się w tematy innych, skoro nie mają nic konstruktywnego do napisania?
#2016-03-04 05:24:19 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

U nas z pracy korzystamy z usług tej firmy: sklep.bamapol.pl/ i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni ;) Nie dość, że można się z nimi dogadać odnośnie większych zamówień to zawsze mają jakąś fajną ofertę ;) Polecam ;)
#2016-03-04 05:59:50 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Dziękuję.. właśnie się udało mi się wyczytać na ich stronie, o tutaj: sklep.bamapol.pl/o-firmie-pm-18.html , że mają bardzo rozbudowaną ofertę i spore doświadczenie, co bardzo mi odpowiada. Niebawem się z nimi skontaktuję ;) Jak dla mnie firmy, które prowadzi rodzina albo rodzeństwo są zawsze o wiele bardziej wiarygodne i wiem z doświadczenia, że fantastycznie się z takimi ludźmi współpracuje ;)
#2016-03-04 06:36:35 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Jak to tak właśnie napisałeś.. coś w tym chyba faktycznie jest. Bo jak ja ze swoim bratem prowadzimy nasza działalność, to może i czasem się lekko pokłócimy, ale za to dużo osób nam mówiło, że jesteśmy spójni i przez to dużo bardziej wiarygodni w naszej ofercie ;)
#2016-03-04 09:35:10 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Otóż to, pozdrawiam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015