#2016-03-02 06:21:52 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Zastanawiam się nad zamówieniem okien do drzwi garażowych, ale nie jestem do końca przekonany, czy dobrze izolują przed niską temperaturą i nie powypadają podczas otwierania i zamykania drzwi. Moglibyście opisać jak to wygląda u was? Czy rzeczywiście warto montować te okna i jakie są przybliżone koszty?
#2016-03-02 07:07:11 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

Hej. Kolega pomógł mi znaleźć sprawdzonego producenta okien do bram garażowych więc udało mi się kupić po bardzo dobrych cenach. Osobiście uważam też że warto bo wewnątrz jest jaśniej, nie czujesz się jak w piwnicy, poza tym dom ładniej się prezentuje kiedy zamiast ściany z drzwi garazowych masz wmontowane ładne okienka. Jednym słowem warto tym bardziej że teraz nie kosztuje to wcale dużo. Pozdrawiam.
#2016-03-02 09:14:19 

Kontakt

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Polecam poczytać sobie o oknach tutaj: erna.pl/okna-do-bram/. Znajdziesz tam odpwoeidzi na większość swoich pytań. Również sądzę że warto jest zamontować te okna bo w garażu zwykle nie trzyma się tylko auta, ale też inne rzeczy i nie trzeba zapalać światła kiedy potrzebujesz coś znaleźć. Okna oczywiście Ci nie wypadną ;), a co do izolacji to również nie ma się o co martwić bo spisują się bardzo dobrze.
#2016-03-02 11:58:12 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Dzięki za wypowiedzi. Zadzwoniłem do tej firmy, do której wysłałeś link i dowiedziałem się że ceny rzeczywiście są bardzo niskie. Spodziewałem się kosztów około 3x razy wiekszych niż mi zaproponowano. Obgadam temat jeszcze z zona i pewnie bedziemy zamawiac.
#2016-03-02 14:35:35 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

Hehe no to powodzenia z żoną :P. Ja początkowo byłam przeciwko ale szybko zmieniłam zdanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015