#2016-02-25 00:19:26 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Ostatnio czytałam sporo artykułów na temat trampolin ogrodowych. Ludzie są chyba bezmyślni. Myślą, że jak raz ustawią sprzęt to będzie on działał bez przeszkód przez długi czas. A według mnie trzeba go odpowiednio konserwować i wymieniać zużyte elementy. Co wy o tym myślicie? Zaryzykujecie zdrowie swoich dzieci kosztem kilkudziesięciu czy kilkuset złotych?
#2016-02-25 02:00:18 

komisarz

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Głogów

Wiek: 23

Masz rację. Nie rozumiem takich ludzi, którzy oszczędzają na takich sprawach. Skoki na trampolinie to bardzo fajna sprawa i przyznam szczerze, że osobiście też zdarza mi się wejść i pobawić. Nigdy jednak nie dopuściłbym do sytuacji, w której ktoś będzie używał sprzętu bez odpowiednich zabezpieczeń.
#2016-02-25 03:54:32 

Sprężynka

Użytkownik

Posty: 49

Skąd:

Wiek: 33

Najważniejszą kwestią są odpowiednie siatki do trampoliny. Koszt jest naprawdę niewielki w porównaniu z tym co może się stać, kiedy jest ona uszkodzona. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili polecam zakup w sklepie Beamar, który specjalizuje się w wyposażeniu wszelkiego rodzaju trampolin.
#2016-02-25 04:56:03 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Elementem kluczowym i jednym z tych, które wymagają zabezpieczenia są same sprężyny. To one decydują o odpowiednim naprężeniu maty. Ostatnio szukałem osłon na sprężyny do trampolin o rozmiarze 305 i w tym sklepie udało mi się znaleźć ciekawy komplet.
#2016-02-25 05:39:37 

sarna

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Białołęka

Wiek: 18

Moje dzieci już nie mogą się doczekać, kiedy temperatura będzie trochę wyższa i wyjście na zewnątrz nie będzie groziło przeziębieniem. Mogą na trampolinie przebywać cały dzień z małymi przerwami na zjedzenie czegoś.
#2016-02-25 07:46:48 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

Ja z kolei kupiłem tam osłony na słupki. Nie wiem jak to się stało, ale większość zabezpieczeń została wcześniej podziurawiona prawdopodobnie przez ptaki. Później to już była kwestia czasu, jak się rozpadły. Na szczęście trafiłem odpowiedni rozmiar w tym sklepie, o którym piszecie i co ważne za świetną cenę.
#2016-02-25 08:56:26 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

Cena zawsze odgrywa dużą rolę.
#2016-02-25 10:16:30 

bomberkleszcz

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kleszczewo

Wiek: 19

Tak, ale trzeba też odpowiednio dobrać asortyment, żeby wszystko pasowało. Zabawa z odsyłaniem towaru jakoś mi się nie uśmiecha.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015