#2016-02-11 02:55:13 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

Mam takie pytanko: ile czasu zajęło wam pisanie pracy licencjackiej? Czy sami poradziliście sobie z jej napisaniem, czy też zwróciliście się do kogoś o pomoc?
#2016-02-11 04:13:58 

Sprężynka

Użytkownik

Posty: 49

Skąd:

Wiek: 33

Dla mnie napisanie pracy licencjackiej nie było żadnym problemem. W sumie całe opracowanie tej pracy, począwszy od gromadzenia materiałów źródłowych aż po jej wydrukowanie i oprawienie zajęło mi jakieś 2 miesiące. Napisanie częsci teoretycznej nie było wcale trudne, gdy miałam już zgromadzone wszystkie materiały, gotowy plan pracy oraz bibliografię. Najwięcej problemów miałam z napisaniem wstępu i zakończenia.
#2016-02-11 06:47:43 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

Nie każdemu jednak pisanie prac przychodzi z łatwością. Ja nigdy nie lubiłem pisać, wolałem zawsze praktycznie wykorzystywać zdobytą wiedzę. A pisanie to takie teoretyzowanie, które nie jest nikomu specjalnie potrzebne. Dlatego też zwróciłem się o pomoc do zespołu specjalistów przygotowujących prace z róznych dziedzi. Większość materiałów do mojej pracy sam zebrałem, przygotowałem też bibliografię. Oni zajęli się samym pisaniem.
#2016-02-11 09:34:07 

stylowa

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Szydłowiec

Wiek: 23

No i byłeś zadowolony z efektu końcowego? Współpraca z nimi dobrze przebiegała?
#2016-02-11 10:09:48 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

Tak, wszystko było w najlepszym porządku. Wycenę sporządzili od razu, więc cena do zapłaty nie była dla mnie zaskoczeniem. Poza tym wyrobili się z terminem. Praca była wysokiej jakości, bo obroniłem ją na czwórkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015