#2016-02-10 03:23:11 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Cześć wszystkim zastanawiam się nad wycieczką do Torunia z moim chłopakiem. Jest on fanem historii średniowiecza, szczególnie właśnie zakonu krzyżackiego itd. Chciałabym żeby był zadowolony i pomyślałam o przewodniku. Jakie są wasze opinie na ten temat?
#2016-02-10 05:22:36 

BuraczanyJoe

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Jeśli Twój chłopak jest fanem historii podobnie jak ja to zrobisz mu wspaniały prezent. Co prawda na atrakcje w Toruniu nie ma co narzekać bo na kazdym kroku znajduje się wiele zabytków, muzeów i bardzo ładnych miejsc to samemu nie ma możliwości zgłębić tego miasta całkowicie. A że zapewne często w Toruniu nie jesteście to byłoby szkoda potem gdzies zobaczyc cos co wam umkneło. Pozdrawiam
#2016-02-10 07:01:29 

bogusia

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Rzeszów

Wiek: 45

Jest tak jak mówisz, kiedyś byłam w Wiedniu i starałam się jak mogłam żeby zobaczyć wszystko co to miasto ma do zaoferowania a i tak później okazało się że ominęłam niemal najważniejsze zabytki :(. Nawet nie macie pojęcia jak żałowałam że nie wzielam przewodnika.
#2016-02-10 09:24:47 

Kontakt

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Witam. Chcąc zobaczyć Toruń zwiedzanie z przewodnikiem to coś niezbędnego. Wiem o tym bo mieszkam tu już 5 lat i pomimo że nie jestem rodowitym mieszkańcem miałbym do pokazania każdemu przyjezdnemu o wiele więcej niż przewodniki i artykuły podróżnicze.
#2016-02-10 10:34:53 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Też mieszkam od pewnego czasu w Poznaniu i mam takie same spostrzeżenia jak ty. Przez pare lat pochodziło się już trcochę po miescie zwiedzilo sie różne dzielnice a miasto wyglada przez to dla mnie zupelnie inaczej. Znalazłam fajnego przewodnika na zwiedzajtorun.pl i już sie dogadalismy odnosnie wycieczki :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015