#2016-02-08 02:03:36 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Cześć. Słuchajcie, mam taki problem. Chcę do domu doprowadzić kable. Problem w tym, że centrala znajduje się po drugiej stronie drogi, a kable muszą iść pod drogą. Sam tego nie zrobię, właściciel centralki mówi, że jak chce mieć kable u siebie, to muszę je sobie sam dociągnąć, bo umowa nie przewiduje tego, że bezpłatnie mnie podłączą. Co robić? Jak mam to zrobić?
#2016-02-08 02:49:48 

Hi-man

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Radom

Wiek: 29

To całkiem dziwne, że usługodawca nie robi takich, ale takie już mamy czasy, że za wszystko trzeba zapłacić samemu i jeszcze najlepiej zrobić.
#2016-02-08 04:08:38 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

No niestety, wszystko muszę zrobić, tak mi się akurat trafiło. Musze płacić za coś, na co w ogóle nie mam żadnego wpływu. No trudno, tak już wyszło i nic nie zrobię.
#2016-02-08 07:01:20 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

Ja to myślę, że musisz najlepiej poszukać jakiejś firmy, która robi przewierty pod drogami. No wiesz, żeby drogi nie uszkodzić, bo za to to już w ogołe do końca życia byś się nie wypłacił, a po co robić sobie dodatkowych problemowych.
#2016-02-08 09:47:16 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

To to tak można?
#2016-02-08 11:23:35 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

No jasne, że można. Będzie przewiert, kable się przeciągnie i tyle, sprawa załatwiona. Tak samo można na przykład dokonać renowacji rurociągu bez wykopu. Są po prostu takie firmy, które się tym tak zajmują, że nie ma śladu. Fakt, trochę to kosztuje i z tym się trzeba liczyć, no ale coś za coś. Chce się mieć zrobione dobrze i bez problemu, to zapłacić trochę trzeba. Więc wiesz. Wszystko się da, jak się chce. No i mówię, taki przewiert pod drogą to u Ciebie będzie najlepsze wyjście.
#2016-02-08 12:58:19 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Na chwilę obecną znalazłem taką firmę wierceniasterowane.pl/przeciski-pod-drogami.php. Czy z tego się opłaca skorzystać? O coś takiego właśnie chodzi?
#2016-02-08 15:26:58 

wegorz

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Solec

Wiek: 21

Tak, tak, znalazłeś właśnie firmę, którą ja sam chciałem Ci polecić, więc trafiłeś idealnie. Moi znajomi mieli podobny problem i zrobili to właśnie w tej firmie, więc myślę, że i u Ciebie wszystko powinno się udać i że będziesz zadowolony, że wreszcie problem z tymi kablami u Ciebie się rozwiąże.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015