#2016-01-29 03:26:54 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Urządzamy z dziewczyną jadalnie, trzeba kupić stół i tu muszę was zapytać o zdanie, bo dziewczyna chce wyłącznie stół drewniany, co oznacza droższy od stoły z MDF. Jakie sa wasze opinie na temat stołów z MDF są trwałe czy jednak nie do końca?
#2016-01-29 06:09:11 

makówka

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Nieświń

Wiek: 54

Wisz, moim zdaniem lepiej jest kupić stół drewniany, będziesz miał go już na lata, bo za mdf to nie ręczę, nigdy nie miałam takiego stołu, pamiętam jedynie że u mojej babci był stół lakierowanej płyty wiórowej, ale nie wyglądał zbyt dobrze po latach użytkowania.
#2016-01-29 08:50:38 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

Przypuszczam, że twoje wątpliwości co do materiału z jakiego bedzie wykonany stol wynikają z ograniczonych funduszy? Na pewno lepiej jest kupic stol drewniny. Cenowo bardziej oplaca się kupować w sklepach internetowych. Przykladowo zobacz tutaj blackcatdesign.com.pl/c/1557/stoly.html praktycznie na kazdym stole masz okolo 20 procent mniej niż w sklepach meblowych a wybor jest zdecydowanie większy. Nie rezygnuj z jakości i nie kupuj mdf bo drewniany stol możesz mieć w tej samej cenie.
#2016-01-29 10:06:12 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

No fakt, jest taniej. Wisz bo chodzilo beneralnie o to, ze chciałem kupic pikowana sofe, one sa bardzo drogie i nie wystarczyloby nam na drewniany stol, a dziewczyna nie chciała za nic ustapic. To w sumie nasze wspólne mieszkanie i nasze wspólne pieniądze.
#2016-01-29 11:18:33 

krówka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 31

Jeżeli jeszcze szukasz tej pikowanej sofy, to na blackcatdesign.com.pl masz sofy Chesterfield i one są właśnie pikowane dodatkowo sa zróżnicowane pod względem materialu i koloru.
#2016-01-29 12:03:46 

Kolo

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Warszawa

Wiek: 25

Już sam znalazłem wcześniej ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015