#2016-01-08 03:47:21 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

Witam, jestem kobieta dość grubej kości. Mam taki wstydliwy problem o którym zbyt często nie mówię. W sklepach sieciowych bardzo rzadko trafiam na rozmiar który będzie na mnie dobry. Czy zna ktoś może sklep internetowy gdzie znajdę duże rozmiary. Męczy mnie już chodzenie po sklepach więc chcę skorzystać z internetu.
#2016-01-08 05:21:52 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Nie musisz się tym przejmować. Też mam taki problem i nauczyłam się z tym żyć. To że jesteśmy większe, nie czyni nas gorszymi. Jeżeli to ci coś pomoże, możesz wejść na tą stronę kafrim.pl/duze-rozmiary,c18.html. Ja znalazłam tutaj połowę ze swojej szafy.
#2016-01-08 06:52:11 

Sprężynka

Użytkownik

Posty: 49

Skąd:

Wiek: 33

Spróbuj znaleźć coś na portalach aukcyjnych. Ja od jakiegoś czasu szukam aukcji od niskiej ceny. Gdy znajdę coś co mi odpowiada to licytuję. Ciężko znaleźć sklep internetowy poświęcony tylko puszystym, ale ludzie często sprzedają właśnie takie rzeczy na serwisach typu allegro. Ja kupiłam tam sporą część rzeczy które mam.
#2016-01-08 09:23:56 

Dobroduszna

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Olsztyn

Wiek: 36

No to jest właśnie taki problem małej ilości sklepów. Dziękuję za tą stronę. Mam nadzieję że znajdę tam coś dla siebie. Może w sieci pojawi się jakiś sklep w przyszłości dlatego będę na bieżąco śledzić. A jeżeli któraś z was będzie miała problem to zapraszam do kontaktu. Może pomożemy sobie nawzajem.
#2016-01-08 12:09:23 

Błyskotliwa

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Antoniewo

Wiek: 47

Służymy pomocą. Trzymaj się i daj znać jak poszły zakupy bo jestem bardzo ciekawa :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015