#2016-01-07 08:23:36 

Kontakt

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Witam wszystkich, mam taki problem. Prowadzę firmę i budujemy nowy budynek dla naszej siedziby, dlatego potrzebuję dobrej ekipy wykonawczej. Konkretnie chodzi o usługi spawalnicze, obróbkę stali, obróbkę blach w Poznaniu, bo tu właśnie firma się mieści. Dość duży projekt, ale sądzę, że do zrobienia dla ogarniętej firmy. Czy ktoś korzystał i poleca?
#2016-01-07 10:30:22 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Jeżeli chodzi o spawanie Poznań i ogólnie Wielkopolska nie powinna być problemem, bo firma Ślusarnia może wykonać duże projekty i dla indywidualnych klientów i dla firm. Wobec czego raczej nie powinieneś mieć problemu, duże konstrukcje również wykonują. O co konkretnie ci chodzi?
#2016-01-07 10:51:55 

Kontakt

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Chodzi o schody, zadaszenia, ogrodzenie i pewne elementy wewnątrz budynku. Jak mówiłem, widziałem większe projekty. Wolałbym wszystko zlecić jednej firmie, bo wtedy mam większą kontrolę nad tym co jest, a czego jeszcze nie, wiem do kogo iść, jeśli mam problem i jak już się pojawi to łatwiej rozwiązać. Mówisz, że też ogrodzenia stalowe Poznań może mi wykonać?
#2016-01-07 13:43:24 

Rekin-ludojad

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Szczecin

Wiek: 17

Tak, myslę, że bardzo rozsądnie podchodzisz do sprawy, bo takie rozdzielenie całości prac,które muszą być zrobione byłoby nie tylko klopotliwe, ale też niewygodne logistycznie, bo potem rzeczywiście nie wiadomo gdzie isć. Nie twierdzę, że miałbyś z nimi problem, ale słusznie planujesz. Chcesz jakieś elementy szklane, czy wyłącznie stal?
#2016-01-07 15:34:07 

Kontakt

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Lublin

Wiek: 20

Raczej tylko stal. Może coś w pomieszczeniach sanitarnych można wykonać ze szkła, to jeszcze zobaczę co mi wykonawca podpowie. Kilka realizacji już widzialem. Chcę, zeby to było zrobione jak inwestycja, którą ewentualnie kiedyś sprzedam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015